Bağımsız basın

Sonbahar’da gardırobunuza her bakışta aşık olacağınız kombinler Zühre’den

Deniz kenarından şehre, tatilden okula tüm dönüşlerin bir arada olduğu bir dönüşün, yeni başlangıçların mevsimi olan sonbaharda üşümemek için en sevdiğimiz kıyafetlerimizi kombinlediğimiz, alışverişlerle yeni sezonu yakaladığımız ve gardırobumuzla aşk yaşadığımız bir mevsim. Sonbaharın giysi renklerinde siyah, gri ve kahve tonlarının hakimiyetinin yanı sıra, özellikle oranj, haki, kahvenin sıcak tonları, taba ve acı kahve ön planda..

Zühre 2021 sonbahar-kış koleksiyonuyla dokuma kumaşların asil duruşunu, kürk detayların şıklığını ve özellikle pantolonları ile rahatlığı sunuyor. Bu sezonun en trend görünümü için uzun bilekte biten piliseli etekler de Zühre koleksiyonunda. Romantik mevsimin serin günlerine etek, gömlek ve triko üçlüsü kombinlerinizle eşlik edebilirsiniz. İş hayatının yoğunluğunda kadınların tercihi günlük, rahat ve şık tarzlarını konuşturabildikleri ikili takımlar oluyor.

Zühre koleksiyonunu Zuhre.com.tr’de inceleyebilir, e-ticaret kolaylığı ile seçimlerinizi hızlı kargo ve hijyenik teslimat ile kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Zühre 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonu reklam filmi Tuz Gölü’nün eşsiz doğasında çekildi.

Zühre 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonu reklam filmi künyesi:

Marka Müdürü: Fatma Çimrin
Ajans: Bienagency
Fotoğrafçı: Koray Parlak
Dijital Asistan: İrem Bahar Parlak
Moda Editörü: Fulya Güngör
Moda Editörü Asistanı: Elif Erbil
Mankenler: True Models
Saç: Nuri Şekerci
Makyaj: Hakan Kürtür
Metin Yazarı: Zafer İlbars
Web sitesi: Zuhre.com.tr

Leave A Reply

Your email address will not be published.