Bağımsız basın

Pijamada stil ve tarz sahibi koleksiyonlar kadınların ev giyim tercihlerini etkiliyor

Evden çalışan kadınlar, ev hanımları, anneler ve genç kızlar artık pijama tercihlerinde de hem rahat hem de nasıl göründüklerine özen gösteriyorlar. Dış giyim formunda tasarlanan ev giyim ürünleri, rahat ve şık tasarımlarıyla son yıllardaki tercihleri değiştirirken, kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına ev giyiminde rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan SUWEN ürünleri %40’a varan indirim fırsatıyla kadınların radarında.

Modern, cesur, zamansız desen ve renkleri, klasik ve eğlenceli modelleriyle ile ön plana çıkan Suwen ürünleri, dış giyim gibi ev giyim tasarımlarında da şık görünen yumuşak dokulu pijamalarıyla her tarza uygun model seçenekleri sunuyor.

Saten, pamuklu, eğlenceli ve klasik modelleriyle her kadının moduna ve ihtiyacına uygun, konforlu, bir o kadar da tarz sahibi ev giyim parçalarını bulacağınız SUWEN koleksiyonundaki pijama ve gecelikler, pamuklu ve cilt dostu kumaşlarıyla ilgi uyandırıyor. Geniş beden çeşitliliğini de kapsayan parçaları ile ev giyiminde alternatifli seçenek sunan Suwen pijamaları, özel tasarım karakterli ve renkli modellerinin yanı sıra klasiklerden vaz geçmeyenler için de çizgili, puantiyeli ve çiçek desenli birçok ev giyim parçaları ile ev giyimi tarzına yön veriyor.

Her daim şık ve rahat, kaliteli ve sağlıklı tercihler yapmaya değer veren kadınların tarzına göre tasarımlar hazırlayan SUWEN’in %40’a varan indirimli yeni sezon ev giyim koleksiyonuna, tüm SUWEN mağazalarından ve https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.