Bağımsız basın

Yılın en renkli koşusunda tişörtler Polisan ile renklendi

Spor İstanbul’un düzenlediği “İstanbul’u Koşuyorum” Caddebostan Colour Run Etabı, 1250 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Koşu kitinde yer alan Polisan Kansai X1 Art hobi boyaları ile sporcular yılın en renkli koşusunda tişörtlerini diledikleri gibi renklendirdiler. 

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Spor İstanbul’un düzenlediği ve her bir etabı İstanbul’un sembol noktalarında gerçekleştirilen “İstanbul’u Koşuyorum” yarışlarının ikinci yarışı olan Caddebostan Colour Run Etabı, 5 Eylül Pazar günü yapıldı. 10 km’lik parkurda düzenlenen yarışa 1250 sporcu katıldı. Yarışın belirli kilometrelerinde sporculara tüplerle renkli boyalar püskürtülerek koşucuların yarıştaki enerji ve motivasyonlarının artması sağlandı. Yarışta genel klasman erkeklerde Metin Kuşkurdan, Ege Yoldüren, Mustafa Araç; genel klasman kadınlarda Selin Deniz Güney, Umahan Şahin ve Nurjemal Durnazarova dereceye giren isimler oldu.

En renkli sporcular tişörtlerini X1 Art hobi boyaları ile renklendirdi

Koşunun boya sponsoru Polisan Kansai Boya, koşu kitinde yer alan X1 Art hobi boyaları ile sporculara tişörtlerini renklendirme imkanı sundu. Polisan Kansai Boya’nın yenilikçi ve pratik X1 Art Hobi Boyaları ile tişörtleri olduğu gibi ahşap sandalyeleri, kapıları, çocuk oyuncaklarını ve birçok objeyi yepyeni bir görünüme kavuşturmak mümkün. Şeker pembeden fıstık yeşiline, turkuazdan turuncuya 200’e yakın renk seçeneği sunan X1 Art Hobi Boyaları, cam, metal, ahşap gibi her türlü yüzeye uygulanabilirken kokusuz ve su bazlı olması özelliğiyle de öne çıkıyor.

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.