Bağımsız basın

Suwen eve dönüş keyfini yeni sezon ev giyim koleksiyonundaki özel indirimle kutluyor

Bu pijamalarla sokağa çıkabiliyor muyuz; hepsi birbirinden tarz dedirten SUWEN, şehre dönüşü yeni sezon ev giyim koleksiyonu için sunduğu %40 indirim ile kutluyor! Evde de stil ve tarz sahibi olmak, moda trendlerini evine yansıtmak isteyenler; stoklar tükenmeden SUWEN’in internet sitesinden ya da Türkiye çapındaki mağazalarından, tüm istediklerini avantajlı alıyor.

Maskülen pijama takımlarından eğlenceli parçalara, geceliklerden sabahlıklara;  kadın, erkek, hamile, lohusa ve çocuk seçenekleriyle, hem kendinize, hem de sevdiklerinize, rahat ve estetik çizgilerde ev giyimine yönelik parçalar arıyorsanız hepsi SUWEN’de…

SUWEN, 13 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayan ve ay sonuna kadar devam eden, hem www.suwen.com.tr web sitesinde, hem de Türkiye çapındaki tüm SUWEN mağazalarında, yeni sezon ev giyim koleksiyonu için sunduğu %40 indirim ile eve dönüş keyfini alışverişinize taşıyor.

SUWEN’in bu koleksiyonu ile ev giyimindeki tarzın da, uyku konforun da artacak, %40 indirim ile istediğin tüm parçalara daha uygun fiyatta ulaşacaksın!

Modern, cesur, zamansız desenleri ve renkleri, kimi zaman klasik, kimi zaman eğlenceli modelleri ile öne çıkan SUWEN’in yeni sezon ev giyim koleksiyonu, yumuşak dokuları, terletmeyen kumaşları, geniş beden çeşitliliğini de kapsayan parçaları ile tam da size göre! Ev giyim alışverişleriniz için ihtiyaçlarınızı tamamlarken tarzınızı da tamamlayan parçalar arıyorsanız, SUWEN mağazalarına ve https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesine bakmayı unutmayın!

SUWEN HAKKINDA

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim ve plaj giyim (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır. Suwen, Deloitte 2020 Sektör Raporu’na göre mağaza sayısı artışında en hızlı büyüyen marka konumunda bulunmaktadır. Suwen, kendi markası ve tasarımı ile ulaşılabilir fiyatlar, kaliteden ödün vermediği fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra ana ihracat pazarı Ortadoğu ve Körfez Bölgesi ile orta ve uzun vadede Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında da büyümeyi hedeflemektedir.

SUWEN Mağazaları: https://www.suwen.com.tr/magazalar

 

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.