Bağımsız basın

NG Phaselis Bay, en iyi satış yapan acentelerini ağırladı

NG Hotels zincirinin en yeni üyesi NG Phaselis Bay, başarılı geçen sezonunu satıştaki katkılarıyla NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarıyla kutladı.  İlk kez gerçekleştirdiği SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile CIS pazarlarında en başarılı 200  alt acentesini ağırlayarak tüm ayrıcalıklarını konuklarına yaşattı.

 SEE, FEEL, LOVE Awards ödül töreni ile Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Moldova ve Beyaz Rusya’da NG  Phaselis Bay otelinin pazarlamasını en başarılı bir şekilde yapan 200  alt  acentenin katıldığı kapsamlı ödül töreni, 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. NG Phaselis Bay’e değer katan iş ortaklarının en iyi şekilde ağırlandığı organizasyonda 7 pazarda başarılı olan ilk üç acente ödüllendirildi.

Yaz boyunca kişiye özel hizmetleri, özel konaklama alternatifleri, yeni nesil oda tasarımları ve doğası ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunan NG Phaselis Bay, bu kez acentelerini ağırladı. Her yaştan konuğun tatilini benzersiz şekilde geçirebileceği bir “Lifestyle Resort” olarak tasarlanan NG Phaselis Bay, yaz boyunca konuklarına yaşattığı benzersiz deneyim ile 200 alt acentesini ağırladı.

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.