Bağımsız basın

Son teknoloji üretim üssü’nde üretiyor, yüzlerce tasarımla yeni nesil ofisleri kuruyor

İlk günden beri hızla büyüyen yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşan markaları ortaya çıkaran Mod Tasarım’ın “Ofisci” markası makam mobilyaları, paylaşımlı ofis mobilyaları, yönetici grupları, toplantı masaları, operasyonel gruplar, koltuk-kanepe grupları ve çelik eşya ürün gamı ile yenilikçi ofisler tasarlıyor.

Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Mod Tasarım şemsiyesi altında faaliyet gösteren markalarımızdan biri olarak Ofisci markamız ile ofis mobilyaları hizmetimizi globalde ve iç pazarda sürdürüyoruz. Ofisci olarak mottomuz; doğru kombinleri kullanarak daha verimli ve pratik ofisler dizayn etmek. Markamızın ana hedefleri; her iş yerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek ferah çalışma mekanları oluşturmak, ayrıca mevcut alandan maksimum seviyede yararlanılacak şekilde tasarımlar yapmak. Müşterilerin açığa çıkmamış ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli ürünleriyle sektörde lider mobilya üreticisi olarak dünyada söz sahibi olmaktır. Gelişen dünyada ofislere nitelik kazandırarak  insan odaklı modern kaliteli tasarımlar ile ofis mobilyaları üreterek, sürdürülebilirlik ilkesine uygun milli ve global yön belirleyici firma olmak amacıyla kurduğumuz “Ofisci” markamız sürdürülebilir, özgün, memnuniyet  odaklı, verimli, etkin, farklı ve yeni nesil markalar arasında öncü konumunu koruyor. Ürün çeşitliliği açısından A Kalite ürün standardımız ile en zengin koleksiyonu sunan markaların başında geliyoruz. Müşterilerin değişik taleplerine uyum sağlamanın ötesinde doğru çözümleri yapmak için kendimizi sürekli aşıyoruz ve ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz. Sayısız ürün çeşidimiz ile Ofisci olarak binlerce farklı tasarımda, en geniş renk skalasında, yüzlerce farklı kumaş seçeneği ile A Kalite ürünler üreterek benzersiz, modern, inovatif, kıskandıran şıklıkta, maksimum verimlilik sağlayan, 21.’inci yüzyıl ihtiyaçlarına yanıt veren ofisler kuruyoruz” dedi.

Ofisci ürünlerini yenilikçi, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim konsepti olarak İstanbul’un tam merkezi Levent’te açılan ‘Ofiste Her Şey’de deneyimleyebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.