Bağımsız basın

Sıx Senses Kaplankaya yeni yıl kutlamasını bir ege masalına dönüştürüyor

 Six Senses Kaplankaya, yeni yılı Ege’nin ılıman ikliminde karşılamak isteyen misafirleri için 3 gün sürecek bir yılbaşı festivali hazırlıyor. Karşılama anından itibaren başlayan yılbaşı coşkusu, yeni yıl kokteyli, Gala yemeği, sahilde ateş başında after party ve yeni yılın ilk  sabahında muhteşem bir kahvaltı ile devam ediyor. Avrupa’nın en büyük SPA’sında sunulan dinlendirici ve arındırıcı terapiler ise yeni yıla taptaze bir başlangıç sunuyor.
 
Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya, Yeni yılda Ege’nin güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor. Yılbaşı kutlamaları kapsamında üç günlük bir konaklama paketi sunan Six Senses Kaplankaya, yeni yıl coşkusunu eğlence, sağlıklı yaşam ve unutulmaz deneyimlerin harmonisiyle hayata geçen bir festivale dönüştürüyor.
 
31 Aralık günü karşılama kokteylleri ile başlayan kutlamalar, yeni yıl yemeği öncesi resepsiyonu ve Sage&Sea Restaurant’da Executive Chef John Bakker ve Head Chef Ahmet Özuçucu yönetimindeki uzman ekibin hazırladığı gurme yeni yıl Gala yemeğiyle devam ederken, canlı müzik ve DJ performansların renklendireceği kutlamada sahilde yakılan ateşle yeni yıla geri sayımın yapılıyor.
 Yılın ilk sabahında Six Senses Yoga Gurusu Dorelal Singh ile unutulmaz bir Yoga Nidra seansıyla yeni yıla dingin bir karşılamanın ardından, muhteşem bir kahvaltı ile güne başlayan misafirler, ister Six Senses Kaplankaya’nın geniş alanında, doğa sporları, yoga, hiking, bisiklet aktiviteleriyle, ister Bütünsel wellness deneyimi anlayışı ile hizmet veren SPA ‘da dinlendirici uygulamalarla yılın ilk gününün tadını çıkaracak.  Sevdiklerini ve kendini yeni yılın ilk günlerde şımartmak isteyen misafirler için Six Senses’ın imza masajları ideal bir seçenek olarak sunuluyor. Alchemy Bar’da kendi detoks scrub’ını yapmayı öğrenen konuklar, 2022’nin ilk akşam yemeğinde ise canlı müzik eşliğinde doğal ve taze malzemelerle hazırlanan menü, unutulmaz gurme deneyimlerle hafızalarda yer edinecek. Ailenin en küçük üyelerinin de unutulmadığı yılbaşı programı çocuklara yönelik atölyelerle renkleniyor.Yeni yıl kutlamalarının öncesinde Noel için de çok özel hazırlıklarla misafirlere unutulmaz kutlama anları sunan Six Senses Kaplankaya; Noel yemeği, unutulmaz bir kahvaltı, Six Senses Yoga Gurusu Dorelal Singh ile Mum ışığı meditasyonu ve yogaya ek olarak kokteyl atölyesinde  Bloody Mary yapımını öğrenmek gibi aktivitelerle ailenin her üyesi için keyifli bir tatili garantiliyor.
 Six Senses Kaplankaya yeni yılı Ege’nin huzurlu atmosferinde karşılamak ve doğa ile yeniden bütünleşmek isteyen misafirleri yılbaşı coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyor.

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.