Bağımsız basın

Ofisin sunum, deneyim ve satış merkezi ‘Ofiste Her Şey’ açıldı

Yenilikçi ve modern yaklaşımı ile  ofislere nitelik kazandıran, insan odaklı tasarımları ile sektörün trend yaratan ofis mobilya üretim merkezi olan Mod Tasarım tarafından kurulan ‘Ofiste Her Şey” partner markaları ile ‘çalışan bir ofis’ için tüm çözümleri sunuyor. Ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabildiği, fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir ofis deneyim merkezi  de olan Ofiste Her Şey, Levent’te hizmet vermeye başladı.

Ofisin bütünleşik çözüm merkezi ‘Ofiste Her Şey’de partner markaları Ofisci, Fales Akustik, Mod Panel ve ‘Rubi by’ markalar ile yüzlerce inovatif, yenilikçi, sağlam, A sınıfı ürüne tek çatı altında ulaşmak mümkün. Bu merkezde Türkiye’de ilk kez ofis çözümleri ‘bütünleşik’ bir yapıda sunuluyor.  

Ofiste Her Şey’de nihai ürünlerin yanı sıra ‘Ürün ve Marka Kütüphanesi’ de mevcut.  Farklı renk ve malzeme alternatiflerini de yerinde deneyimle olanağı ile dokunarak, hissederek ve ofisinizdeymiş gibi birebir kaliteyi görerek tasarıma geçebiliyorsunuz. Ofiste Her Şey’de yılın belirli günlerinde değil 365 gün tüm ürün seçeneklerini görmeniz, mimar ve tasarımcılar ile randevunuzu planlayarak danışmanlık hizmeti almanız mümkün.

Estetik tasarımlar, inovatif ve yenilikçi yaklaşım ile çağdaş ofis merkezi!

Ofiste Her Şey kurucusu Ercan Sicim, “Ofiste Her Şey bünyesinde  bulabileceğiniz markalarımızdan biri olan Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği artırmak için yeniliklerine devam etmekte. Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü markalarımızdan biri. Örneğin, çağrı merkezleri için tasarlanan ses yutucu ürünler sayesinde, çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kalktı. Akustik ses sistemi ve tekstil hava kanalı gibi çözümlerden biri ‘Rubi by’ ismi ile Mod Tasarım tarafından sunuluyor. ‘Fales’ ofis içinde, toplantı salonlarında, koridorlarda, bekleme (lobi) alanlarında, çok amaçlı salonlarda yemekhanelerde, okul sınıflarında gibi akustik sorunlu olabilecek her alanda gürültüyü engellemek adına çalışmalar yapıyor. Danışmanlıktan başlayan süreç, mekanın ihtiyacı olan ürünü sağlamak ile son buluyor. Fales, yaşam alanlarınızda aradığınız sessizliği vermek için çalışıyor. Ofisci, doğru kombinleri kullanarak daha verimli ve pratik ofisler dizayn etmek için kuruldu. Markanın hedefi, her iş yerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek ferah çalışma mekanları yaratmak, ayrıca mevcut alandan maksimum seviyede yararlanılacak şekilde tasarımlar yapmak. Markalarımızın global arenada da ülkemizi gururla temsil eden inovatif ve kaliteli ürün çeşitliliğini, fonksiyonel çözümlerini ve yüksek kaliteli tasarımlarını deneyimlemek için herkesi mutlaka Ofiste Her Şey’e bekliyoruz. 2 bin metrekarelik alanda hem bir uydu ofis hizmeti alabilirler hem de ofislerini yenilemek için ilham ve hizmet alabilirler” dedi.

Seçkin markaların sunum merkezini kurduk!

2002 yılında Mod Tasarım’ı sıradan mobilya üretmek yerine farklılık yaratmak için yenilikçi mobilya tasarımlar yapan bir iç mimari şirketi olarak kurduklarını belirten Ercan Sicim, “Kurulduğumuz günden itibaren yaptığımız tasarımlar ile sürekli kendimizi yenilemekteyiz. yeni nesil tasarımları üretim tecrübesi ile birleştiren markamız ‘Rubi by’ çağrı merkezi denince akla gelen ilk markalardan biri. Fonksiyonel, renkli, hareket kabiliyeti ile ergonomik ve teknolojik özellikleri zaman kazandıran, çağdaş tasarımı ile tüm değişimlere en hızlı ayak uyduran ‘Rubi by’ çözümleri de Ofiste Her Şey’de. Seperasyon Sistemleri markamız ‘Mod Panel’, ‘Ofisci’ ve “Fales Akustik” ile ofise dair tüm ihtiyaçları karşılamak için tek bir merkezi ziyaret etmeniz yeterli. Hem zaman hem de maliyet tasarrufu için tek noktadan ürün, mimari ve tasarım hizmeti almak çok önemli. Markalarımız ile “Ofiste Her Şey” çatısı altında ‘deneyim merkezi’ avantajı ile ürünlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Ürünlerimizin çeşitliliğin fazla olması gelen farklı ihtiyaç taleplerini karşılaması için kolaylık sağlamakta. Ürün çeşitliliğini sergilemek için de 2 bin metrekarelik bir alan oluşturduk. İnovatif, kreatif, tasarım ve A sınıfı kalitede ürün sunuyoruz. Bütünleşik çözümlerimiz içerisinde mimarlık hizmetimiz de mevcut. Ofislerini Ofiste Her Şey ile yenileyenler ‘bütünleşik’ hizmet almanın keyfini sürüyorlar” diye konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.