Bağımsız basın

Her defasında mükemmel sunumlar Bonna Experience ile artık evde

Yenilikçi, sıra dışı ve inovatif koleksiyonlarıyla sofraları keyifli hale getiren Bonna, evlerde de mükemmel sunum yaratan Bonna Experience projesini tüketicilerle buluşturuyor. Bonna, 16 Eylül’de ziyaretçilerine kapılarını açan 31’inci Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda Bonna Experience projesine ait özgün, inovatif ve yenilikçi tasarımlarıyla yer alacak. 

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Yeme içme deneyimini en mükemmel hale getirmeyi amaçlayan ve restoran sunumunu eve taşıyan Bonna Experience projesi sektöre yeni bir soluk getiriyor. 

Evlerde gurme lezzetler ve sıra dışı sunumlar yaratmayı amaçlayanlar için özel olarak hazırlanan Bonna Experience projesi “BE the Chef”, “BE the Barista” ve “BE the Mixologist” konseptleri ile kokteyllerden ana yemeğe, kahveden tatlıya üst düzey bir yeme-içme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bonna’nın Experience projesi 16 Eylül’de kapılarını açan 31’inci Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor. 

Tüm ev ve mutfak gereçleri endüstrisini tek bir çatı altında toplayan Zuchex, 16- 19 Eylül tarihleri arasında misafirlerini bekliyor. Bonna, inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tasarımlarını Zuchex Fuarı’nda 2’nci Hall’de A-14 standında ziyaretçileriyle buluşturuyor. Sektöre öncülük eden fuara, tüm dünyadan binlerce ziyaretçi katılım sağlayacak.   

Hibya Haber Ajansı

Leave A Reply

Your email address will not be published.